kreska permanentna – ombre cieniowana butterfly – rodzaje kresek

Makijaż permanentny
5/5 - (2 głosów)

Oczy są zwierciadłem duszy, a odpowiednio podkreślone potrafią sprawić, że spojrzenie w jego głąb będzie jak podróż do innego świata. Dlatego w swojej pracy stosuję różne metody makijażu permanentnego oczu, w zależności od tego, co lubi i czego oczekuje klientka.

  • Makijaż permanentny Kreski Górnej zagęszczający linię rzęs (klasyczna)

Tego typu makijaż permanentny kreski górnej jest idealny dla tych kobiet, które lubią lekki, naturalny makijaż, ale nie mają zbyt spektakularnych rzęs. Delikatne podkreślenie oczu poprzez kreskę na górnej powiece sprawia, że wyglądają na gęstsze i ciemniejsze, a jednocześnie zachowuje się świeżość i delikatność spojrzenia.

  • Makijaż permanentny Kreski Górnej eyeliner

Dla miłośniczek bardziej wyrazistego makijażu i mocnej kreski makijaż permanentny górnej powieki metodą eyeliner będzie jak znalazł! Polega na precyzyjnym wyrysowaniu kreski na górnej powiece, tuż nad linią rzęs (dokładnie tak, jak w przypadku klasycznego eyelinera), z wyciągniętą końcówką, która optycznie wydłuża oko. Permanentna kreska w linii rzęs daje efekt kociego oka i nadaje spojrzeniu zmysłowości. No i całkowicie niweluje problem nierównych kresek!

  • Makijaż permanentny Kreski Górnej soft-liner (delikatnie cieniowana)

Lekko cieniowana kreska wykonana nad linią rzęs górnej powieki wygląda bardzo naturalnie i zmysłowo. Makijaż permanentny górnej powieki wykonany metodą soft-liner tworzy efekt delikatnego i efektownego rozmycia koloru – przy linii rzęs kreska jest ciemniejsza i jaśnieje poprzez lekkie cieniowanie w górę powieki. Efekt jest bardzo elegancki, lekki i naturalny. To idealne rozwiązanie na każdą okazję. Makijaż permanentny kreski górnej, wykonany metodą cieniowania, łączy w sobie zalety i kreski, i cienia, a jednocześnie w wersji soft liner wygląda bardzo lekko i subtelnie. 

•        Makijaż permanentny Kreski Górnej metoda cieniowana (dekoracyjna lub butterfly)

To propozycja dla miłośniczek mocniejszego makijażu. Makijaż permanentny górnej powieki z kreską dekoracyjną polega na wypełnieniu większej części powieki górnej, co – podobnie jak we wcześniej wspomnianej metodzie – tworzy efekt taki, jakby się używało jednocześnie eyelinera i cienia. Podczas wykonywania kreski permanentnej butterfly tworzy się kreskę mocniejszą u podstawy dolnej linii rzęs i jaśniejącą w kierunku góry powieki. Daje to efekt pięknego, eleganckiego i zmysłowego cieniowana. Można to nieco przyrównać do smookey eye.

Czytaj także

Makijaż permanentny

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice, makijaż permanentny brwi Katowice, makijaż permanentny oczu Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust Katowice

Dowiedz się więcej !

Zapisz się newsletter, aby otrzymać więcej informacji na temat makijażu permanentnego  brwi, kresek i ust!

Informacje otrzymasz drogą mailową!