Makijaż permanentny brwi – metody

Makijaż permanentny
5/5 - (2 głosów)

O tym, czym jest makijaż permanentny, żadnej kobiety nie trzeba uświadamiać. Zafundowanie sobie takiego makijażu to idealny sposób na to, by zawsze wyglądać perfekcyjnie, zaoszczędzić czas na codziennym rytuale malowania, a także pieniądze – raz wykonany makijaż permanentny wystarczy na kilka lat, więc można zapomnieć o kupowaniu kolejnych kosmetyków. Ale jednak metody wykonywania makijażu permanentnego dla wielu pozostają tajemnicą i czymś zupełnie niezrozumiałym. Wyjaśniamy, o co tak naprawdę chodzi w makijażu permanentnym pixel hair, na czym polega metoda cieniowana, co to takiego są usta permanetne 3D i gdzie można skorzystać z usług.

Makijaż permanentny brwi – metody

Brwi brwiom nierówne, dlatego w swojej pracy wykorzystuję różne metody, odpowiednio dopasowane do indywidualnych zapotrzebowani każdej klientki. A gdzie dokonuję metamorfoz? Można skorzystać z usług w jednym z moich czterech salonów. Makijaż permanentny brwi w Katowicach wykonuję w ścisłym centrum, przy ul. Sokolskiej, makijaż permanentny brwi w Ostrołęce przy ul. Sikorskiego. Jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi w Warszawie, to zapraszam na Aleje Jerozolimskie, z kolei na makijaż permanentny brwi w Bielsku-Białej na ul. Bohaterów Warszawy. Jakie metody stosuję?

  • Makijaż permanentny brwi metodą pudrową

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową to doskonałe rozwiązanie dla tych kobiet, które są zadowolone z efektów, jakie dotychczas dawała im henna. Metoda pudrowa jest bowiem bardzo do niej zbliżona, ale oczywiście różni się o wiele większą trwałością. Pigment jest rozprowadzany po skórze równomiernie, dzięki czemu brwi są wyraziste, o pełnym kształcie i szlachetnej linii. Pozwala to także na ograniczenie widoczności wszelkich niedoskonałości.

  • Makijaż permanentny brwi metodą cieniowaną (ombre)

Wykonując makijaż permanentny brwi ombre, nadaje się brwiom cieniowania, co wygląda bardzo lekko i naturalne i jest zbliżone to tego, jak układa się pigment w naturalnych brwiach. Kolor rozprowadzany jest tak, by przody brwi były jaśniejsze i i lekko przechodziły w ciemniejszy, mocniejszy odcień na końcówkach. Makijaż permanentny brwi metodą cieniowaną pozwala stworzyć zmysłowy efekt, nadający spojrzeniu głębi, a przy tym zachowuje delikatność rysów twarzy.

  • Makijaż permanentny brwi metodą włosa

Metoda włosa na brwiach to świetne rozwiązanie dla tych kobiet, które ogólnie są zadowolone ze swoich brwi, ale chcą jeszcze bardziej podkreślić ich perfekcję lub też zmagają się z niedoskonałym kształtem. Wykonanie makijażu permanentnego metodą włosa polega na nakreśleniu włosków, które są jak najbardziej zbliżone formą, kolorem i długością do naturalnych. W ten sposób można uzupełniać ewentualne ubytki i delikatnie zagęścić brwi, a efekt jest lekki i elegancki.

  • Makijaż permanentny brwi metodą PIXEL HAIR

Jeśli ma się problem ze zbyt rzadkimi i cienkimi brwiami lub też wyraźnymi ubytkami, makijaż permanentny brwi pixel hair będzie idealną metodą ich zagęszczenia. Wówczas tworzy się lekko cieniowane włoski, które uzupełniają wybrakowane, niedoskonałe miejsca, tworząc naturalny zarys pełniejszych, grubszych brwi. Brwi pixel hair wyglądają bardzo naturalnie, odzyskują perfekcyjny zarys i sprawiają, że rysy twarzy stają się wyraźniejsze. 

  • Makijaż permanentny brwi metodą mieszaną (włos + cień)

Makijaż permanentny brwi metodą mieszaną polega na wykorzystaniu dwóch technik – włoskowej i pudrowej – dzięki czemu tworzy się bardzo lekki efekt wypełnienia i pogrubienia. W przodach i górnych części brwi tworzy się włoski, zaś końcówki są pudrowane, co wygląda naturalnie i jest idealne przy niedoskonałych kształtach, by nadać brwiom perfekcyjny zarys. To świetne rozwiązanie dla tych kobiet, które zmagają się nie tylko z rzadkimi brwiami, ale także z ubytkami i niezadowalającą formą. Brwi robione metodą mieszaną wyglądają bardzo lekko i naturalnie, co z pewnością zadowoli panie lubiące minimalistyczny, klasyczny makijaż.

Czytaj także

Makijaż permanentny

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice, makijaż permanentny brwi Katowice, makijaż permanentny oczu Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust Katowice

Dowiedz się więcej !

Zapisz się newsletter, aby otrzymać więcej informacji na temat makijażu permanentnego  brwi, kresek i ust!

Informacje otrzymasz drogą mailową!