Nieudany makijaż permanentny brwi – jakie są najczęstsze problemy?

Makijaż permanentny
5/5 - (2 głosów)

Krzywe, za ciemne, za jasne, zbyt podniesione, zbyt opadłe, krzaczaste, za gęste, za rzadkie, sztuczne, śmieszne, karykaturalne, zdziwione, niedopasowane, z wyblakłym kolorem, z rozlanym pigmentem, zaczerwienione, niesymetryczne, brzydkie… Zapewne jeszcze wiele określeń można przytoczyć. Wszystkie dotyczą właśnie nieudanych prób wykonania makijażu permanentnego brwi. Dlatego tak ważne jest, by poddać się w ręce profesjonalisty, pracującego na sprawdzonym sprzęcie i produktach oraz, co najważniejsze, posiadającego doświadczenie i odpowiednią wiedzę.

Źle wykonany makijaż permanentny brwi może spowodować wiele nieprzyjemności. Może narazić kobietę na śmieszność, przyczynić się do obniżenia jej samooceny oraz, co najgorsze, negatywnie wpłynąć na zdrowie, np. w przypadku pojawienia się odczynu alergicznego i odrzucenia pigmentu przez skórę. Nieprawidłowo wymodelowane i nakreślone brwi potrafią całkowicie zmienić rysy twarzy – niepotrzebnie je wyostrzyć, sprawić, że twarz będzie wyglądała na wiecznie zdziwioną, smutną, groźną. Makijaż permanentny brwi musi być po prostu perfekcyjny – nie ma tu miejsca na jakiekolwiek pomyłki, ponieważ oddziałują one na postrzeganie całej twarzy. Idealnie więc muszą ze sobą współgrać kształt i kolor.

Można jednak dokonywać korekty makijażu permanentnego, jeśli nie jest się zadowolonym z efektu lub też nie chce się wracać do miejsca, w którym się go poprzednio wykonało, czy też jest on już zbyt mało widoczny. Cover makijażu permanentnego brwi może bazować na pigmentacji naprawczej, odnawiającej lub neutralizującej. Oczywiście, wybór odpowiedniego sposobu zakrycia starego makijażu permanentnego brwi jest zależny od tego, w jakim jest on stanie.

Jaki powinien być pierwszy krok przy wyborze salonu wykonującego makijaż permanentny brwi? Opinie! Naprawdę warto je czytać, wszystkie, nie tylko pozytywne i nie tylko z jednego źródła. Im więcej się ich pozna, tym większe szanse na znalezienie idealnego specjalisty od brwi, który wykona makijaż permanentny tak, że będzie on wyglądał perfekcyjnie, doskonale będzie współgrał z rysami twarzy i będzie się prezentował wyjątkowo naturalnie.

Czytaj także

Makijaż permanentny

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice, makijaż permanentny brwi Katowice, makijaż permanentny oczu Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust Katowice

Dowiedz się więcej !

Zapisz się newsletter, aby otrzymać więcej informacji na temat makijażu permanentnego  brwi, kresek i ust!

Informacje otrzymasz drogą mailową!