Nieudany makijaż permanentny kreski górnej – jakie są najczęstsze problemy?

Makijaż permanentny
5/5 - (2 głosów)

Tak samo jak w przypadku brwi, tak i makijaż permanentny kreski górnej może być krzywy, niewyraźny, zbyt jasny, zbyt ciemny, asymetryczny, niedopasowany do urody klientki, nietrwały, nieestetyczny… Źle wykonany makijaż permanentny kreski górnej to coś, co sprawi, że kobiece spojrzenie, cały jego urok, po prostu się zatraci. Permanentna kreska ma wpływ na kształt oka, a także sprawia, że tęczówka staje się dużo bardziej wyraźna. Jeśli nie jest prawidłowo wykonana – twarz może diametralnie zmienić swój wyraz – oczy mogą wydawać się smutne, podkrążone, nienaturalnie duże lub też zmniejszone – wówczas spojrzenie wygląda ostro, wrogo i nieprzyjemnie. Ogromne znaczenie ma również estetyka. Każda kobieta zna określenie „pandy” – mimo że permanentne kreski górne nie będą się odbijały i rozmazywały, to jednak jeśli są źle wykonane – np. za grube czy krzywe – cały makijaż będzie wyglądał nieestetycznie i, można powiedzieć, kiczowato, co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na samoocenę.

Dlatego najważniejsze to znaleźć najlepszego specjalistę. Należy dokładnie sprawdzić salon, w którym planuje się wykonać makijaż permanentny kreski górnej, zapoznać się z opiniami na jego temat w różnych źródłach, przeprowadzić rozmowę z lingeristą, aby przekonać się, czy jest warty zaufania. Makijażu permanentnego nie da się zmyć – jego złe wykonanie może naprawdę narobić sporo długotrwałych szkód, zarówno dla urody, jak i poczucia własnej wartości.

Oczywiście, w swoich salonach wykonuję covery makijażu permanentnego kreski górnej, pozwalające naprawić ewentualne szkody i ubytki. Można się do mnie zgłosić, jeśli nie jest się zadowolonym z wykonanego gdzie indziej makijażu lub też minął termin jego świeżości, ale nie chce się wracać do poprzedniego miejsca.

Czytaj także

Makijaż permanentny

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice, makijaż permanentny brwi Katowice, makijaż permanentny oczu Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust Katowice

Dowiedz się więcej !

Zapisz się newsletter, aby otrzymać więcej informacji na temat makijażu permanentnego  brwi, kresek i ust!

Informacje otrzymasz drogą mailową!