Jakie kolory stosuje się w makijażu permanentnym ust?

Makijaż permanentny
3.5/5 - (4 głosów)

Moje klientki najczęściej decydują się odcienie nude, od beżów do delikatnych róży, które są uniwersalne i pasują do bardzo wielu typów urody, są także wyjątkowo modne. Bardzo często także w kolorach makijażu permanentnego ust sięga się po odcienie koralowe i fuksje, barwy brązowe oraz czerwienie.

Kolory naturalne, jasne, w odcieniach nude idealnie sprawdzą się na co dzień i pasują do każdego stroju. Są wyjątkowo lekkie, a więc przy dużych, pełnych ustach nieco je „złagodzą”, co dla wielu kobiet jest pożądanym efektem. Przy wąskich ustach takie barwy mogą być słabo widoczne i prowadzić do wrażenia „zaniku” ust. Jeśli zaś chodzi o bardziej wyraziste kolory makijażu permanentnego ust – warto mieć na uwadze, czy będą pasowały do różnych stylizacji i czy dobrze współgrają z tym, jaki charakter ma nasza codzienność. Jeśli chce się nieco przyciemnić usta, a jednocześnie nie odczuwać zbyt dużej różnicy i czuć się naturalnie, dobrze jest postawić na odcień jak najbardziej zbliżony do naturalnych ust.

Dobór odpowiedniego koloru jest kwestią indywidualną, ale zawsze staram się, by idealnie pasował do typu urody Klientki. Jeśli chcesz wykonać profesjonalny makijaż permanentny, to zapraszam Cię do moich salonów! Prowadzę salon makijażu permanentnego w Warszawie, Katowicach i Ostołęce. Umów się już dziś na pigmentację!

Czytaj także

Makijaż permanentny

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice, makijaż permanentny brwi Katowice, makijaż permanentny oczu Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust Katowice

Dowiedz się więcej !

Zapisz się newsletter, aby otrzymać więcej informacji na temat makijażu permanentnego  brwi, kresek i ust!

Informacje otrzymasz drogą mailową!