Jakie są metody wykonywania permanentnego makijażu ust?

Makijaż permanentny
5/5 - (2 głosów)

Usta są prawdziwym atrybutem kobiecości. Są zmysłowe, pełne, piękne i zachęcające, by się w słuchiwać w każde słowo, które z nich wypływa. Nic dziwnego, że każda kobieta marzy o tym, by mieć zawsze perfekcyjne usta, w ulubionym kolorze. Dlatego oferuję dwie metody makijażu permanentnego ust – w zależności od zapotrzebowania klientki – które wykonuję w jednym z moich czterech salonów. Na makijaż permanentny ust w Katowicach zapraszam na ul. Sokolską, makijaż permanentny ust w Ostrołęce wykonuję przy ul. Sikorskiego, makijaż permanentny ust w Warszawie przy Alejach Jerozolimskie, a jeśli chodzi makijaż permanentny ust w Bielsku-Białej, to przyjmuję przy ul. Bohaterów Warszawy. Oto metody, które proponuję:

  • Makijaż permanentny ust metoda ombre (3d lips)

Usta permanentne 3D dają efekt połączenia konturówki i pomadki. Metoda ta polega na delikatnym cieniowaniu, które zaczyna się od ciemniejszego obrysu linii warg – konturu – który jaśnieje do środka ust. Dzięki temu uzyskuje się trójwymiarowy efekt. Usta permanentne ombre wyglądają na pełniejsze i bardziej jędrne, a z pewnością na cudownie zmysłowe.

  • Makijaż permanentny ust metoda Full Lips (pełne wypełnienie kolorem)

To nic innego jak równomiernie wypełnienie kolorem całych warg. Makijaż permanentny Full Lips to idealna alternatywa dla tradycyjnych pomadek i błyszczyków, które wymagają poprawy w ciągu dnia, by wyglądać idealnie. Trwały makijaż ust pozwoli zapomnieć o wszelkich niedoskonałościach i cieszyć się w każdej sytuacji pięknymi ustami w swoim wymarzonym kolorze.

Czytaj także

Makijaż permanentny

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice, makijaż permanentny brwi Katowice, makijaż permanentny oczu Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust Katowice

Dowiedz się więcej !

Zapisz się newsletter, aby otrzymać więcej informacji na temat makijażu permanentnego  brwi, kresek i ust!

Informacje otrzymasz drogą mailową!