Jak przygotować się do zabiegu

Makijaż permanentny
Rate this post

Na kilka dni przed wizytą moje klientki są informowane o przygotowaniu się do zabiegu. Zalecam, aby przyszły bez makijażu brwi, bez henny, nie robiły peelingu w brwiach, nie opalały się oraz w dniu zabiegu nie piły mocnej kawy czy alkoholu.

Brwi:

Należy zaprzestać nakładania odżywki na brwi tydzień przed zabiegiem, nie złuszczać skóry w brwiach, nie nakładać henny, nie opalać twarzy. W dniu zabiegu nie pić mocnej kawy i tym bardziej alkoholu.

Kreski:

Na tydzień przed zabiegiem zdjąć sztuczne rzęsy, nie nakładać na nie odżywki, nie opalać twarzy. Bezpośrednio przed zabiegiem nie może wystąpić zapalenie rogówki, jęczmień czy suchość oczu, do zabiegu oczy muszą być zdrowe. W dniu zabiegu nie pić mocnej kawy i tym bardziej alkoholu.

Usta:

Miesiąc przed zabiegiem moje klientki nie mogą poddawać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej (botoks, wypełniacze).

Tydzień przed zabiegiem nie wolno złuszczać naskórka na ustach, stosować odżywek, które powodują obrzmienie ust czy opalać twarzy.

Zawsze bezpośrednio przed zabiegiem prowadzę wywiad z klientką, jeżeli ustalę, że chociaż raz w życiu wystąpiła u niej opryszczka, proponuję stosowanie na 3 dni przed zabiegiem leku Heviran w tabletkach według zaleceń na ulotce. Po zabiegu pigmentacji może pojawić się opryszczka, która może sprawić duży problem podczas gojenia, a także dużą utratę pigmentu. W dniu zabiegu nie pić mocnej kawy i tym bardziej alkoholu.

Czytaj także

Makijaż permanentny

Odbarwianie się pigmentu

Na odbarwianie się koloru wpływa kilka czynników: niedopasowany kolor pigmentu użytego do zabiegu, zła pielęgnacja domowa (stosowanie chemicznych peelingów złuszczających), nadmierne opalanie się na słońcu

czytaj więcej

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymać 3 obszerne artykuły na temat brwi, kresek i ust!