Dopigmentowanie brwi, kresek lub ust

Makijaż permanentny
3/5 - (2 votes)

Dopigmentowanie brwi, kresek lub ust to zabieg polegający na dopełnieniu brwi, kresek lub ust pigmentem. Dzięki temu makijaż permanentny utrwala się na zdecydowanie dłuży czas. Na dopigmentowaniu można również lekko zmodyfikować makijaż, na przykład przyciemnić brwi, wydłużyć lekko końcówkę kresek, czy podcieniować mocniej kontur ust.

Najpiękniejszy makijaż permanentny to efekt połączenia perfekcyjnego kształtu i idealnie dobranego pigmentu. W naszych salonach przykładamy do tego szczególną wagę. Stawiamy na naturalność, zależy nam na tym, aby efekt mikropigmentacji doskonale komponował się z każdym innym makijażem. Pomagamy uzyskać piękne, ponętne usta, wyraziste spojrzenie i idealny kształt brwi. Jeżeli chcesz wykonać makijaż permanentny w Ostrołęce, Bielsku-Białej, Katowicach, Rybniku lub Warszawie, zapraszamy do salonów Eweliny Zajączkowskiej. Z nami podkreślisz swoje naturalne piękno!

Czytaj także

Makijaż permanentny

Odbarwianie się pigmentu

Na odbarwianie się koloru wpływa kilka czynników: niedopasowany kolor pigmentu użytego do zabiegu, zła pielęgnacja domowa (stosowanie chemicznych peelingów złuszczających), nadmierne opalanie się na słońcu

czytaj więcej

Podkreśl

swoje

piękno!

Makijaż permanentny Ewelina Zajączkowska
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny Powiek
Makijaż Permanentny Brwi
Makijaż permanentny
brwi permanentne Katowice
Makijaż Permanentny Ust
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny ust

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymać 3 obszerne artykuły na temat brwi, kresek i ust!